W Galerii Madison weekendowy obiad z rodziną w programie Family Lunch z rabatem do -50 proc.

czwartek, 6 września 2018 r., 09:56
fot. nadesłane

Planujesz weekend z rodziną? Wpadnij do Galerii Handlowej Madison w Gdańsku. Strefa restauracyjna Madison Food Zone zaprasza do skorzystania z oferty promocyjnej Family Lunch, w ramach której rodzinny obiad można zjeść z rabatem nawet do -50 proc. To doskonała okazja do zaplanowania wizyty w odświeżonych w ostatnim czasie wnętrzach Galerii Madison i zapoznania się z jej nową ofertą gastronomiczną.

Do dyspozycji klientów w nowej strefie restauracyjnej Madison Food Zone zlokalizowanej na II piętrze Galerii są takie marki jak: Pizza Hut Express, Berlin Doner Kebap, Restauracja Olimp, kuchnia tajska Like Thai, Subway, restauracja amerykańska Billy’s a. Na pozostałych piętrach na klientów czekają także: Bioway, Restauracja Masala, Dom Czekolady, Grycan, Cukiernia Sowa, Piekarnia Cukiernia Kawiarnia Pellowski, Costa Coffee oraz Na Zdrowie Fresh.

Program Family Lunch

W każdy weekend (sobota i niedziela) w wybranych punktach gastronomicznych przy składaniu zamówienia dla przynajmniej 2 osób, klienci otrzymają korzystne zniżki. Promocja trwa do 30.09.2018. Szczegóły ofert promocyjnych oraz wykaz punktów biorących udział w promocji dostępny jest na www.madison.gda.pl.

Zmiany w Madison

W ostatnim czasie Galeria Handlowa Madison przeszła projekt rewitalizacji, zmieniając całkowicie swoje oblicze. Zmianom poddane zostały wszystkie elementy galerii - od sufitów i posadzek, po wymianę wind, drzwi wejściowych czy logotyp. Powstały także zupełnie nowe strefy relaxu oraz strefa restauracyjna pod nazwą Madison Food Zone. Główną inspiracją dla zmian w galerii był skandynawski design, którego podstawą jest prostota i funkcjonalność oraz wykorzystanie dekoracji z naturalnego drewna. We wnętrzach dominują jasne kolory, z elementami pasteli wplecionymi w wypoczynkowe meble, drewno, szkło i metal. W ten sposób w samym centrum Gdańska, w otoczeniu muzeów, zabytków, biur, przystanków i dworców, powstała przestrzeń zapewniająca chwilę wytchnienia, gdzie można zrealizować wszystkie codzienne potrzeby, zjeść pyszny posiłek, a także spotkać się z rodziną albo przyjaciółmi czy wyciszyć się w pojedynkę, siedząc na wygodnym fotelu i czytając książkę.

Jako śródmiejskie centrum handlowe - Madison przywiązuje szczególną uwagę do oferty restauracyjnej. Już wkrótce do oferty gastronomicznej galerii dołączy zupełnie nowa na lokalnym rynku marka street food - Burgerland Meat and Vege. Lokal znajdzie się na drugim piętrze Galerii i będzie oferował burgery mięsne i wegetariańskie, a także szeroki wybór przekąsek, sałat, dań fitfood oraz deserów.

Jesteś po drodze? Wpadnij z rodziną do Madison. Serdecznie zapraszamy.

Galeria Handlowa Madison,
Gdańsk ul. Rajska 10


www.madison.gda.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.