Uderzył samochodem w ogrodzenie. Miał ponad dwa promile

poniedziałek, 3 września 2018 r., 15:51
fot. archiwum

58-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego doprowadził w niedzielę do kolizji w Loryńcu. Mężczyzna wjechał samochodem w posesję i uszkodził jej ogrodzenie. Okazało się, że miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu.

O sporym szczęściu może mówić 58-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego, który wsiadł za kierownicę mimo tego, że wcześniej spożywał alkohol. Mogło skończyć się to tragicznie. Kierujący pojazdem marki Kia mieszkaniec powiatu kościerskiego wjechał w posesję uszkadzając ogrodzenie.

Po przyjeździe na miejsce funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego, mężczyzna został poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się, że wydmuchał ponad 2 promile. Kierującemu zatrzymano uprawnienia. Dalsze czynności prowadzi KPP w Kościerzynie.

MD-Z
Info: KPP Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.