Miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie - spowodował wypadek

poniedziałek, 3 września 2018 r., 10:50
fot. archiwum

W sobotę, 1 września doszło do wypadku w Iłownicy. Okazało się, że sprawca zdarzenia miał w organizmie prawie dwa promile alkoholu. Ponadto wcześniej cofnięto mu prawo jazdy.

Do wypadku doszło w sobotę. Skierowani na miejsce zdarzenia funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego ustalili, że 39-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego kierując pojazdem marki Fiat na łuku drogi w lewo stracił panowanie nad pojazdem. Samochód wjechał do przydrożnego rowu, uderzył w skarpę i drzewo.

Wskutek wypadku, kierujący pojazdem 29-latek doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie.

Ustalono, że mężczyzna kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. Miał w organizmie prawie dwa promile alkoholu. Ponadto 39-letni mieszkańcowi powiatu kartuskiego wcześniej cofnięto uprawnienia do kierowania pojazdem. Dalsze czynności prowadzi KPP w Kościerzynie.

MD-Z
Info: KPP Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.