Kościerzyna. Zatrzymany 37-latek trafi do aresztu

piątek, 31 sierpnia 2018 r., 10:45
fot. archiwum

Kolejny poszukiwany przez sąd nie uniknie kary. W czwartek kościerscy policjanci zatrzymali 37-latka, który ma do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze dziewięciu miesięcy.

Jak informuje kościerska policja, w czwartek na ulicy Wojska Polskiego w Kościerzynie funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji zatrzymali 37-letniego mężczyznę. Jak się okazało sprawdzeniu w policyjnych rejestrach, był on poszukiwany przez sąd celem osadzenia w areszcie śledczym, gdzie ma odbyć karę pozbawienia wolności w wymiarze dziewięciu miesięcy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.