Borsk. Zderzenie golfa z fiatem

piątek, 31 sierpnia 2018 r., 10:24
fot. archiwum

W piątkowy poranek służby interweniowały w Borsku, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów golfa i Fiata Seicento. Wskutek wypadku jedna osoba trafiła do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w piątek tuż po godzinie 8. Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący golfem 52-letni mężczyzna wymusił pierwszeństwo przejazdu na Fiacie Seicento, doprowadzając tym samym do zderzenia obu pojazdów.

Wskutek zdarzenia poszkodowany został 39-letni kierujący fiatem. Z ogólnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala w Chojnicach.

Szczegółowe okoliczności zajścia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.