Norbi rozkołysał kościerską publiczność

piątek, 31 sierpnia 2018 r., 08:39
fot. AL

W czwartkowy wieczór w Kościerzynie muzycznie pożegnano lato. Na scenie kościerskiego Rynku wystąpił Norbi, który rozkołysał publiczność. Artysta wystąpił wspólnie z Michałem Stromskim.

Norbi, a więc Norbert Dudziuk, na polskiej scenie muzycznej pojawił się ponad 20 lat temu. Mimo upływającego czasu jego koncerty nadal cieszą się zainteresowaniem wśród publiczności w każdym wieku. Prezentując swoje największe hity, dosłownie porywa publiczność do wspólnej zabawy. I tak było też w czwartkowy wieczór w Kościerzynie, gdzie nie brakowało chętnych zarówno do tańców, jak i wspólnego śpiewu.

Dodajmy, że Norbi na scenie wystąpił wraz z Michałem Stromskim.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.