Kościerzyna. Policjanci odzyskali skradziony motorower

środa, 29 sierpnia 2018 r., 09:27
fot. archiwum

Skradziony przed tygodniem motorower powrócił do właściciela. W wyniku podjętych działań przez kościerskich kryminalnych udało się bowiem odzyskać utracone mienie.

W toku podjętych czynności policjantów Wydziału Kryminalno-Dochodzeniowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie we wtorek funkcjonariusze odzyskali skradziony tydzień wcześniej, 21 sierpnia przy ulicy Wojska Polskiego motorower marki Zipp. Jednoślad był bez tablic rejestracyjnych. Pojazd zwrócono właścicielowi.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.