Wieżyca. Seat wjechał pod ciężarowe volvo

piątek, 24 sierpnia 2018 r., 13:11
fot. AL

Na szczęście bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w piątkowe południe na K20 na odcinku Wieżyca-Szymbark. Seat zderzył się tam z samochodem ciężarowym.

Do zdarzenia doszło przed godziną 12. na drodze krajowej nr 20. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący seatem jadąc od Żukowa w kierunku Kościerzyny z wyjaśnianych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, doprowadzając tym samym do czołowo-bocznego zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku ciężarowym Volvo.

Na szczęście żaden z uczestników zajścia nie został poszkodowany, a całe zajście zakończyło się na uszkodzonych pojazdach.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Szymbark i JRG Kartuzy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.