Zawody o Puchar Wójta Gminy Nowa Karczma

czwartek, 23 sierpnia 2018 r., 09:37
fot. nadesłane/GOKSiR Nowa Karczma

Zawody o Puchar Wójta Gminy Nowa Karczma 2018 odbyły się na Jeziorem Psinko w Grabówku. W wędkarskiej rywalizacji wzięło udział dziewięciu miłośników wędkowania.

Sędzią głównym zawodów był Wiesław Troka, a sekretarzem Daniel Olszewski. Pierwsze miejsce zajął Sławomir Puzdrowski uzyskując wagę ryb 6.065 kg, na drugim miejscu uplasował się Daniel Olszewski z wagą 5.265 kg i trzecie miejsce powędrowało do Bartłomieja Puzdrowskiego z wagą 4.415 kg.

Po czterech godzinach wędkowania ryby zostały poważone, pomierzone i wróciły do wody, a wędkarze zaproszeni zostali na ognisko.

nadesłane/GOKSiR Nowa Karczma

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.