W Jeziorze Dobrogoszcz można się już kąpać

środa, 22 sierpnia 2018 r., 11:18
fot. archiwum

Kościerski sanepid ponownie dokonał badań jakości wody nad jeziorem Dobrogoszcz. W akwenie tym można się już kąpać bezpiecznie.

- Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kościerzynie po przeprowadzeniu badań stwierdziła, że woda w Kąpielisku Dobrogoszcz jest przydatna do kąpieli. Zapraszamy do korzystania z kąpieli w Jeziorze Dobrogoszcz - informuje Urząd Gminy Kościerzyna.

Z informacji zamieszczonej na stronie kościerskiego sanepidu wynika za to, że nadal nieprzydatna do kąpieli jest woda w miejscu okazjonalnie wykorzystywanym do kąpieli - Podleś, zlokalizowanym nad Jeziorem Zagnanie.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.