Kościerzyna. Miał przy sobie narkotyki i prowadził pod ich wpływem

poniedziałek, 20 sierpnia 2018 r., 13:45
fot. archiwum

W sobotę policjanci zatrzymali 23-latka, u którego w pojeździe znaleziono narkotyki. Jak się okazało, mężczyzna prowadził też pod ich wpływem samochód.

Do zatrzymania doszło w sobotę na ulicy Wojska Polskiego w Kościerzynie.

- Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli Audi A4, za kierownicą którego siedział 23-letni mężczyzna. W jego pojeździe ujawniono woreczek z suszem oraz białym proszkiem. Kierującego pojazdem poddano też badaniu na zawartość środków odurzających w organizmie. Wynik badania był pozytywny - podaje st. sierż. Mateusz Czucha, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

23-latek odpowie więc za posiadanie narkotyków oraz prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.