Juszki. Uderzył busem w drzewo - miał blisko 3 promile!

poniedziałek, 20 sierpnia 2018 r., 13:39
fot. archiwum

Blisko trzy promile alkoholu wydmuchał 50-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego, który jadąc Mercedesem Sprinterem uderzył w drzewo. Zatrzymali go świadkowie zdarzenia, którzy zawiadomili o sytuacji policjantów.

Do zdarzenia doszło w sobotę na drodze gruntowej w okolicach miejscowości Juszki.

- Kierujący Mercedesem Sprinterem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie kierowany przez niego samochód uderzył w drzewo. Kierującego pojazdem ujęli świadkowie zdarzenia. Przybyli na miejsce funkcjonariusze poddali 50-letniego mieszkańca powiatu kościerskiego badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna wydmuchał blisko trzy promile alkoholu - informuje st. sierż. Mateusz Czucha, p.o. rzecznika kościerskiej policji.

Jak dodaje, mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.