Wąglikowice. Zderzenie skody z motocyklem - w akcji LPR

piątek, 17 sierpnia 2018 r., 09:24
fot. archiwum

W czwartkowe popołudnie służby interweniowały na trasie Wąglikowice - Wdzydze, gdzie skoda zderzyła się z motocyklem. 26-letni motocyklista śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala w Gdańsku.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 15. na drodze powiatowej relacji Wąglikowice-Wdzydze.

- Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca skodą 29-letnia kobieta nie upewniła się co do bezpiecznego wykonania manewru omijania skręcającego w prawo pojazdu. Zjechała na lewy pas ruchu, gdzie zderzyła się z jadącym motocyklem, który był w trakcie wyprzedzania skody - podaje st. sierż. Mateusz Czucha, p.o. rzecznika kościerskiej policji.

Jak dodaje, 26-letni motocyklista śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala w Gdańska. Nie posiadał on uprawnień do kierowania motocyklem.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.