Szumleś Szlachecki. Ford uderzył w drzewo po zderzeniu z Iveco

piątek, 17 sierpnia 2018 r., 09:10
fot. internet/OSP Nowa karczma

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowy poranek na trasie Nowa Karczma - Szumleś Szlachecki. Kierujący Iveco zahaczył o forda, który wskutek zderzenia uderzył w drzewo i przewrócił się na bok.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w piątek około godziny 5.40.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący Iveco 31-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego, nie upewnił się co do możliwości bezpiecznego wykonania manewru wyprzedzania, zjechał na lewy pas ruchu, gdzie bokiem zahaczył o forda, którym kierował 26-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego. Wskutek zderzenia ford uderzył w drzewo, a następnie przewrócił się na bok - informuje st. sierż. Mateusz Czucha, p.o. rzecznika kościerskiej policji.

Jak dodaje, w wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowano kierującego fordem.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.