Freaky Boys na finał Pikniku Disco nad Jeziorem w Strudze

czwartek, 16 sierpnia 2018 r., 00:05
fot. AL

Zabawy z animatorami dla dzieci, Kociewskie Śpiewogry, aeroboxing, występy artystyczne i wiele innych atrakcji czekało na tych, którzy w środowe popołudnie pojawili się nad jeziorem w Strudze. Odbyła się tam bowiem kolejna edycja Pikniku Disco nad Jeziorem. Wspólną zabawę zwieńczył koncert Freaky Boys.

Ci, którzy środowe popołudnie oraz wieczór zdecydowali się spędzić nad Jeziorem Wielkim w Strudze (gm. Stara Kiszewa) z pewnością nie mogli narzekać na nudę. Organizatorzy imprezy "Disco nad Jeziorem" zadbali, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Imprezę rozpoczęto od podsumowania Zawodów Wędkarskich o Puchar Wójta Gminy Stara Kiszewa. Po wręczeniu nagród nadszedł czas na blok zabaw i konkursów dla dzieci z animatorem. W bogatym programie imprezy znalazły się także Kociewskie Śpiewogry, występ KGW Rokocin, występ zespołu Iskierki, konkurs na hasło/wiersz o Kociewiu, animacje i konkursy dla dzieci, występ Eweliny Rytelewskiej, smukłe ciało - Aeroboxing z instruktorką Patrycją Tomasik, czy występ Ewy Kiełpińskiej.

Piknikowi towarzyszyły też stoiska gastronomiczne, z rękodziełem, domowymi wypiekami, wiejskim jadłem, kół gospodyń wiejskich. Nie zabrakło również dmuchańców dla dzieci oraz pojazdów straży pożarnej, czy wystawy prac malarskich.

Wieczorem natomiast na plenerowej scenie w scenerii Jeziora Wielkiego wystąpiły gwiazdy muzyki disco polo, zespoły Veegas i Freaky Boys.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.