Ceramik Łubiana zwycięzcą Kościerzyna Cuo 2018

poniedziałek, 13 sierpnia 2018 r., 10:09
fot. nadesłane/LKS Ceramik Łubiana

W sobotę, 11 sierpnia na boisku Orlik przy Zespole Szkół Publicznych nr 1 w Kościerzynie odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna pn. KOŚCIERZYNA CUP 2018. W rozgrywkach udział wzięło ponad 80 dzieci, które rywalizowały w dziewięciu zespołach.

Zespoły podzielone zostały na dwie kategorie wiekowe - pięć zespołów w grupie młodszych oraz cztery zespoły w grupie starszej. Mecze odbywały się systemem każdy z każdym. Warto dodać, że w turnieju zagrała reprezentacja dzieci, które uczestniczą w zajęciach sportowo - rekreacyjny pn. "Wakacje na boisku sportowym".

Podczas wszystkich meczów rywalizacja była zacięta. W starszej grupie aby wyłonić zwycięzce turnieju musiało dojść do dodatkowych rzutów karnych. Ekipa z Łubiany pokonała Kościerzynę 2 do 1 i wygrała turniej.

Klasyfikacja ostateczna:

Grupa młodsza:
1. Ceramik Łubiana
2. Kaszubia Kościerzyna
3. Reprezentacja Wakacji na boisku sportowym
4. Ceramik Łubiana 2
5. Kaszubia Kościerzyna 2

Grupa Starsza:
1. Ceramik Łubiana
2. Kaszubia Kościerzyna
3. Kaszubia Kościerzyna 2
4. Reprezentacja Wakacji na boisku sportowym

Realizacja zadania publicznego została dofinansowana przez Gminę Miejską Kościerzyna w ramach otwartego konkursu ofert w 2018 roku.

nadesłane/LKS Ceramik Łubiana

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.