Kościerzyna. "Czołówka" Skody Yeti ze Skodą Octavią

poniedziałek, 13 sierpnia 2018 r., 09:56
fot. archiwum

Dwie osoby, w tym dwuletnie dziecko, trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowe popołudnie w Kościerzynie. Skoda Yeti czołowo zderzyła się tam ze Skodą Octavią.

Zgłoszenie o wypadku na ulicy Kartuskiej w Kościerzynie kościerska policja otrzymała w piątek około godziny 17.15.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Skodą Yeti 34-latek z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z jadąca z przeciwległego kierunku Skodą Octavią, którym kierował 35-letni mężczyzna - podaje asp. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Wskutek zdarzenia 35-letni kierujący octavią, jak i dwuletnia pasażerka pojazdu zostali przetransportowani do kościerskiego szpitala.

Szczegółowe okoliczności wyjaśnia kościerska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.