Kościerzyna. Hamowanie rowerem zakończone na masce Iveco

poniedziałek, 13 sierpnia 2018 r., 09:42
fot. nadesłane

Na masce samochodu zakończyła się dla 20-letniego mieszkańca Kościerzyny przejażdżka rowerem. Podczas hamowania, w jednośladzie zablokował mu się hamulec.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 13. na ulicy Matejki w Kościerzynie.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że 20-letni rowerzysta jadąc ścieżką rowerową, chciał przejechać przez jezdnię. Gwałtownie zahamował przednim hamulcem, który się zablokował. W konsekwencji rowerzystę wyrzuciło wprost na stojące Iveco, którym kierował 39-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Obaj kierujący byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.