Koncert Michała Szpaka przyciągnał tłumy na kościerski Rynek

niedziela, 12 sierpnia 2018 r., 00:55
fot. AL

Za nami kolejna odsłona muzycznego lata na kościerskim Rynku. Tym razem dla mieszkańców Serca Kaszub, ale też gości z różnych zakątków Polski wystąpił Michał Szpak z zespołem. Koncert tego młodego artysty przyciągnął do Kościerzyny tłumy.

W sobotni wieczór mieszkańcy Kościerzyny mieli okazję posłuchać Michała Szpaka. Na koncert tego młodego artysty do Serca Kaszub przybyli jego fani z różnych zakątków Polski. Pod sceną szalały więc tłumy.

Przypomnijmy, że Michał Szpak jest zdobywcą drugiego miejsca w programie talent show TVN X-Factor. Przed dwoma laty z utworem "Color of Your Life" reprezentował Polskę w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.