Rodzinny Piknik w Lubaniu

czwartek, 9 sierpnia 2018 r., 08:23
fot. nadesłane/GOKSiR Nowa Karczma

W miniony weekend zorganizowany został kolejny piknik z cyklu festynów "Pikniki Rodzinne w Gminie Nowa Karczma". Piknik odbył się w Lubaniu i rozpoczął się zawodami wędkarskimi dla dzieci.

W wędkarskiej rywalizacji wzięło udział 15 zawodników. Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i wzbudzały mnóstwo emocji. Dzieci w towarzystwie swoich opiekunów zawzięcie walczyły do samego końca. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody, puchar za zajęcie pierwszego miejsca trafił do Dawida Kaszubowskiego. Dodatkowe wyróżnienie otrzymał również Mikołaj Gumiński - za największą rybę - 26 cm.

Po zakończonej rywalizacji wędkarskiej zaproszono wszystkich na piknik do parku. Na uczestników jak zawsze czekało mnóstwo atrakcji m.in. zabawy i konkursy z nagrodami, mini wesołe miasteczko, słodki poczęstunek. Dużym zainteresowaniem cieszył się również spektakl teatralny "Przygody świnek" w wykonaniu aktorów z teatru Krak - Art z Krakowa. Kolorowa i pełna humoru bajka uczyła najmłodszych widzów, że warto być rzetelnym i obowiązkowym, a pracowitość popłaca.

W trakcie pikniku odbył się również rekreacyjny turniej rodzinny, po którym zaproszono wszystkich na pieczenie kiełbasek przy ognisku.

Kolejny piknik odbędzie się 11 sierpnia o godz. 17. w Grabowie Kościerskim przy świetlicy wiejskiej.

Wyniki zawodów wędkarskich:
I miejsce - Dawid Kaszubowski
II miejsce - Julia Wencel
III miejsce - Michał Mach
IV miejsce - Eryk Puzdrowski
V miejsce - Eryk Moltzan
VI miejsce - Mikołaj Gumiński
VII miejsce - Filip Stanisławski
VIII miejsce - Jakub Kuchlin
IX miejsce - Kajetan Tryba
X miejsce - Dominik Besarab, Remigiusz Szulfer
XI miejsce - Maksymilian Wencel
XII miejsce - Nikodem Orłowski, Maciej Erdmann, Maciej Kozikowski

nadesłane/GOKSiR Nowa Karczma

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.