24-latek wywrócił się na motorowerze - wydmuchał ponad 2 promile

środa, 8 sierpnia 2018 r., 10:49
fot. archiwum

We wtorkowe przedpołudnie służby otrzymały zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na ulicy Klasztornej w Kościerzynie. 24-latek wywrócił się tam na motorowerze. Był pijany.

We wtorek około godziny 11. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie od operatora Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o wypadku, do którego doszło na ulicy Klasztornej w Kościerzynie.

- Na miejsce skierowano patrol Wydziału ruchu Drogowego. W toku podjętych czynności funkcjonariusze ustalili, że kierujący motorowerem marki Peugeot Ludix 24-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego stracił panowanie nad pojazdem, wskutek czego doprowadził do wywrócenia się jednośladu - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

24-latek z urazem prawej nogi został przetransportowany do kościerskiego szpitala.

Kierującego motorowerem poddano badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna wydmuchał 2,2 promila alkoholu.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.