Był pijany, fiatem uderzył w bramę. Zatrzymał go policjant po służbie

środa, 8 sierpnia 2018 r., 08:05
fot. archiwum

Uderzył w bramę wyjazdową jednej z posesji, po czym zamierzał odjechać. na nieszczęście 54-latka całą sytuację widział policjant, który będąc poza służbą spacerował po Kościerzynie. Jak się okazało, kierowca fiata nie tylko był pijany, ale również poruszał się pojazdem bez wymaganych dokumentów.

Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę, tuż po północy. Policjant pionu kryminalnego, będąc poza służbą, spacerując ulicą Lipową w Kościerzynie, zauważył kierowcę fiata, który podczas cofania uderzył w bramę wyjazdową posesji, po czym zamierzał oddalić się z miejsca zdarzenia.

- Funkcjonariusz widząc całą sytuację, natychmiast podbiegł do kierowcy fiata. Kiedy mężczyzna dowiedział się, że pracuje on jako policjant, zaczął się nerwowo zachowywać się. Wyczuwalna była od niego woń alkoholu - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

- Funkcjonariusz o całej sytuacji powiadomił oficera dyżurnego, a ten wysłał na miejsce patrol policyjny. Patrol mundurowych sprawdził stan trzeźwości zatrzymanego 54-latka z Kościerzyny. Okazało się, że był on pod wpływem alkoholu. Miał wydychanym powietrzu dwa promile alkoholu - kontynuuje.

Jak dodaje, mężczyzna poruszał się też pojazdem bez wymaganych dokumentów.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.