Kościerzyna-Korne. Ciężarówka uderzyła w toyotę

poniedziałek, 6 sierpnia 2018 r., 09:14
fot. archiwum

W sobotnie przedpołudnie służby interweniowały na trasie Kościerzyna-Korne, gdzie samochód ciężarowy bocznie zderzył się z toyotą. Wskutek zdarzenia poszkodowana została jedna osoba.

Zgłoszenie o wypadku na K20 na odcinku między Kościerzyną a Kornem dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w sobotę około godziny 9.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący samochodem ciężarowym 39-letni mieszkaniec powiatu gdańskiego na wzniesieniu drogi zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się bocznie z jadącą z przeciwnego kierunku toyotą, którą kierowała 28-letnia mieszkanka województwa mazowieckiego - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano 25-letnią pasażerkę toyoty.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.