Festiwal Disco Polo na finał pierwszego dnia święta Dziemian

niedziela, 5 sierpnia 2018 r., 08:20
fot. AL

W sobotnią noc w dziemiańskim amfiteatrze rozbrzmiewały taneczne przeboje. Wszystko za Festiwalu Disco Polo, który odbył się w ramach pierwszego dnia święta Dziemian. Na scenie zaprezentowały się takie zespoły jak: Dejw, Exaited, Etna, Maczo, czy Drezdenko Kubas . W rytm ich brzmień, tłumnie zgromadzona publiczność bawiła się do późnych godzin nocnych.

Wręczenie odznaczenia Osobowość Roku 2017 Gminy Dziemiany zainaugurowało tegoroczne świętowanie Dni Dziemian. W programie imprezy pojawił się też konkurs na "Dziemiańską nutkę" oraz Festiwal Disco Polo. Na dziemiańskiej scenie wystąpiły takie zespoły disco polo, jak: Dejw, Exaited, Etna, Maczo, czy Drezdenko Kubas. Pierwszy dzień świętowania zwieńczył natomiast pokaz sztucznych ogni oraz dyskoteka pod chmurką.

Na zaproszenie organizatorów mieszkańcy odpowiedzieli licznie. W rytm muzycznych bawiły się tłumy.

W niedzielę ośrodek kultury do dziemiańskiego amfiteatru zaprasza od godziny 18. W programie: konkursy i zabawy dla dzieci, pokaz rycerzy pn. "Kaszuby w średniowieczu. Średniowiecze na Kaszubach" oraz występ zespołów szantowych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.