Korne. "Czołówka" na K20 - cztery osoby w szpitalu

piątek, 3 sierpnia 2018 r., 20:07
fot. AL

Cztery osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątek na K20 w miejscowości Korne. Czołowo zderzyła się tam Skoda Octavia z audi.

Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie na drodze krajowej nr 20 relacji Korne-Bytów. jak informuje policja, kierujący Skodą Octavią jadąc od Bytowa w kierunku Kościerzyny, zauważywszy korek, rozpoczął hamowanie, chcąc uniknąć najechania na tył poprzedzającego go pojazdu, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku audi.

Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano cztery osoby, wszystkich uczestników wypadku.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Łubiana, OSP Korne, JRG Kościerzyna oraz zespoły ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia kościerska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.