Kolory trzeźwości i bezpieczeństwa. Rodzinny piknik w Kościerzynie

piątek, 3 sierpnia 2018 r., 18:00
fot. AL

Za nami trzeci z czterech pikników zorganizowanych w ramach Kampanii Kolory Trzeźwości i Bezpieczeństwa. Tym razem całe rodziny bawiły się przy ulicy Świętopełka w Kościerzynie. Organizatorzy po raz kolejny pokazali, jak rodzinnie i aktywnie można spędzać czas bez alkoholu.

Inicjatywę organizacji pikników przed dwoma laty zapoczątkowała Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Kampania ma na celu uświadomienie mieszkańcom, rodzinom, że można aktywnie, rodzinnie spędzać czas bez alkoholu. Cztery organizowane pikniki na terenie miasta mają pokazać jak to robić.

Podczas piątkowego, trzeciego pikniku, który odbył się przy ulicy Świętopełka na wszystkich jego uczestników czekały między innymi takie atrakcje, jak: grill, dmuchany plac zabaw, konkursy z nagrodami, gry zręcznościowe, wata cukrowa, fotobudka, kącik malucha, czy wspólna zabawa z animatorami.

Czwarty, a zarazem ostatni piknik odbędzie się 24 sierpnia w park przy ul. 8 Marca w Kościerzynie.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.