Kościerzyna. Poszukiwany 31-latek zatrzymany - w środę wpadł jego brat

piątek, 3 sierpnia 2018 r., 11:50
fot. archiwum

Kolejną osobę poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości zatrzymali kościerscy policjanci. Tym razem w ręce funkcjonariuszy wpadł 31-latek, który ma do odbycia karę 3,5 roku pozbawienia wolności. Tym samym dołączy on do swojego brata, który w czwartek został przetransportowany do aresztu śledczego.

Jak informuje asp. Piotr Kwidziński, w piątkowy poranek około godziny 6.40 kościerscy policjanci zatrzymali 31-latka, który był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia kary 3,5 roku pozbawienia wolności. Skazany został za kradzieże z włamaniem.

Przypomnijmy, że w środę funkcjonariusze zatrzymali jego 33-lata brata, który również ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.