Dziemiany. Skoda wypadła z drogi

piątek, 3 sierpnia 2018 r., 08:05
fot. internet/OSP Raduń

Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się czwartkowe zdarzenie, do którego doszło w czwartek wieczorem w Dziemianach. Skoda Octavia, którą podróżowała kobieta z dwojgiem dzieci, wypadła z drogi i wpadła do rowu.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 21. w Dziemianach. Jak informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji, kierująca Skodą Octavią kobietą straciła panowanie nad pojazdem, wskutek czego wjechała w przydrożne krzaki.

Na miejsce wezwano załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jednak okazało się, że interwencja podniebnych ratowników nie była potrzebna. Ani kierującej pojazdem kobiecie ani dwojgu dzieci nic się nie stało.

W akcji ratowniczej uczestniczyli strażacy z OSP Raduń, OSP Dziemiany, JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego i załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.