Liniewo. Właściciel odzyskał koparkę. Sprawca kradzieży wciąż poszukiwany

czwartek, 2 sierpnia 2018 r., 13:25
fot. nadesłane

Poszukiwania sprawcy kradzieży koparko-ładowarki, do której doszło w nocy z 24 na 25 lipca, wciąż trwają. Tymczasem właściciel odzyskał utracone mienie.

Do zdarzenia doszło w nocy z 24 na 25 lipca w miejscowości Liniewo, z prywatnego gospodarstwa, skradziono koparko-ładowarkę marki JCB 3CX. Z informacji posiadanych przez właściciela sprzętu wynika, że ostatnio maszynę widziano jak poruszano się nią w kierunku Nowej Karczmy. Właściciel koparko-ładowarki wyznaczył nagrodę pieniężną dla osoby, która wskaże informacje, które pomaga w ustaleniu sprawcy kradzieży i odzyskaniu sprzętu.

W poniedziałek, 30 lipca właściciel odzyskał koparko-ładowarkę. Poszukiwania sprawcy kradzieży trwają.

- W środę, 25 lipca otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że jednej z posesji w Liniewie skradziono koparko-ładowarkę. Funkcjonariusze pojechali na miejsce, przesłuchali świadków, zabezpieczyli ślady oraz przejrzeli monitoring. W poniedziałek, 30 lipca właściciel sprzętu poinformował nas o tym, że odzyskał koparko-ładowarkę. Na miejsce pojechał technik, który zabezpieczył ślady na maszynie. Obecnie trwają czynności zmierzające do ujęcia sprawcy kradzieży - podkreśla asp. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Do sprawy wrócimy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.