Kościerzyna zaprasza na sportowe wakacje na boisku

czwartek, 2 sierpnia 2018 r., 10:07

Nie wszyscy latem mają szanse wyjechać na wakacje. Z myślą o tych, którzy zostają w mieście, kościerski samorząd ruszył z akcją "Wakacje na boisku sportowym - sport jako alternatywa uzależnień". Zajęcia odbywać się będą przez cały sierpień. Nudzisz się? Przyjdź na boisko i aktywnie spędzaj czas.

W akcji tej chodzi przede wszystkim o to, aby młodzi ludzie w sposób aktywny mogli spędzić. A jak pokazują poprzednie tego typu przedsięwzięcia, istnieje potrzeba ich organizowania, bo zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem.

Sportowa akcja prowadzona jest od poniedziałku do soboty. W terminie od 1 do 15 sierpnia zajęcia odbywać się będą na boisku Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1, ul. 8-go Marca 1. Od poniedziałku do piątku od godz. 16.30 do 19., zaś w soboty od 10. do 13..

Zajęcia na boisku przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 2, ul. Strzelecka 1 odbywać się będą od 16 do 31 sierpnia. Od poniedziałku do piątku od godz. 16.30 do 19., zaś w soboty od 10. do 13. Od poniedziałku do piątku a oferty miasta będzie skorzystać w godzinach od 16.30 do 19.30, zaś w soboty od 10. do 16.

Szczegółowych informacji na temat akcji "Wakacje na boisku sportowym - sport jako alternatywa uzależnień" można uzyskać pod numerem telefonu - 605 575 521.

- Wakacyjne zajęcia sportowe mają na celu zachęcić dzieci do sportowego stylu życia, bez względu na ich umiejętności i predyspozycje fizyczne. Każde z dzieci będzie miało szansę rozwijać talenty w swoim tempie i według swoich możliwości. Sport traktujemy jako zabawę, nie jako rywalizację. Staramy się wpoić dzieciom zamiłowanie do ćwiczeń i ruchu na świeżym powietrzu, które są tak ważne dla zdrowia w dzisiejszej erze komputerów i siedzącego trybu życia - zachęca kościerski magistrat.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.