Kościerzyna. Poszukiwany 33-latek w rękach policji

czwartek, 2 sierpnia 2018 r., 09:28
fot. archiwum

Mimo iż ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, 33-letni mężczyzna nie uniknie kary. W środę wpadł w ręce kościerskich funkcjonariuszy. Teraz zostanie przetransportowany do aresztu śledczego, gdzie spędzi osiem miesięcy.

Do zatrzymania doszło w środę około godziny 13.30 na ulicy Tkaczyka w Kościerzynie.

- Funkcjonariusze dokonali zatrzymania 33-letniego mężczyzny, dla którego sąd wydał nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego. 33-latek ma do odbycia karę pozbawianie wolności w wymiarze ośmiu miesięcy - informuje asp. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Jak dodaje, mężczyzna został skazany za kradzieże.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.