Kościerzyna. 20-latek bez uprawnień szarżował po mieście

środa, 1 sierpnia 2018 r., 09:34
fot. archiwum

Mandatem karnym i odholowaniem pojazdu zakończyła się dla 20-latka wtorkowa nocna przejażdżka po mieście. Młody mężczyzna szarżował po Kościerzynie VW Borą, choć nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 22.45. Patrolujący miasto policjanci zauważyli VW Borę, którego kierowca nie tylko poruszał się z nadmierną prędkością, ale również driftował w okolicach Ogródka Jordanowskiego w Kościerzynie.

- Funkcjonariusze zatrzymali pojazd, za kierownicą którego siedział 20-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego. Okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami - podaje asp. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Jak dodaje, samochód odholowano administracyjnie, a 20-latka ukarano mandatem w wysokości 500 zł.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.