Nowy Klincz. VW Polo uderzył w drzewo - ranne dwie kobiety

środa, 1 sierpnia 2018 r., 09:26
fot. archiwum

We wtorkowy wieczór służby interweniowały w Nowym Klinczu, gdzie kierowany przez 21-latkę VW Polo rozbił się na drzewie. Wskutek zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał we wtorek około godziny 22.20.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierująca VW Polo 21-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego nie zachowała należytych środków ostrożności, wskutek czego straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze, gdzie kierowany przez nią pojazd uderzył w drzewo - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

W wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowano kierującą pojazdem 21-latkę oraz 25-letnią pasażerkę, mieszkankę powiatu kartuskiego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia kościerska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.