Nowa Karczma. Zderzenie ciągnika z mazdą - dwie 14-latki w szpitalu

poniedziałek, 30 lipca 2018 r., 10:20
fot. internet/OSP Nowa karczma

Dwie nastolatki zostały przetransportowane do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w sobotnie popołudnie w Nowej Karczmy. Ciągnik rolniczy zderzył się tam z osobową mazdą.

Zgłoszenie o wypadku na ulicy Gdańskiej w Nowej Karczmie dyżurny kościerskiej policji otrzymał w sobotę około godziny 14.30.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym 24-letni mężczyzna najechał na tył mazdy, którą kierował 66-letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowano dwie 14-letnie pasażerki mazdy - podaje asp. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Jak dodaje, obaj kierujący byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.