Poszukiwała go policja. Wpadł przechodząc przez ulicę

poniedziałek, 30 lipca 2018 r., 10:03
fot. archiwum

Poszukiwał go sąd, bo miał do odbycia karę pozbawienia wolności. Wpadł w nocy z soboty na niedzielę, gdy przechodził przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. W poniedziałek został przetransportowany do aresztu śledczego w Starogardzie Gdańskim.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę około godziny 2.40 na ulicy Skłodowskiej w Kościerzynie.

- Patrolujący miasto policyjny patrol zauważył mężczyznę przechodzącego przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Funkcjonariusze postanowili zwrócić uwagę przechodniowi. Wylegitymowali go. Po sprawdzeniu w policyjnych rejestrach okazało się, że 43-latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kościerzynie celem odbycia kary pozbawienia wolności - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań, z kolei w poniedziałek zostanie przetransportowany do aresztu śledczego w Starogardzie Gdańskim.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.