Święto Lipusza z Maraqują i Bobim

niedziela, 29 lipca 2018 r., 00:27
fot. AL

Tegoroczne Święto Lipusza za nami. Tradycyjnie nie zabrakło zarówno sportowych emocji, jak i konkursów i zabaw dla najmłodszych, czy muzycznych brzmień. Koncerty Maraqui i Bobiego na lipuski stadion przyciągnęły tłumy.

Coroczne święto Lipusza przyciągnęło amatorów aktywności fizycznej i fanów muzyki disco polo i tanecznej. Dzień Lipusza uczczono bowiem na sportowo i koncertowo. Sobotnią imprezę zainaugurował bieg - Pętla "Tuszkowska Matka", który odbył się w ramach cyklu Kaszuby Biegają.

Nie zapomniano też o najmłodszych biesiadnikach, dla których przygotowano atrakcyjne zabawy i konkursy oraz teatralne przedstawienie: "Przygody Kapitana Drabinki". Sporym zainteresowaniem wśród tej części uczestników cieszyły też dmuchańce.

Muzycznych brzmień dostarczyli zaś taneczno-wokalny zespół Maraquja wykonujący największe przeboje minionych lat w nowych porywających do tańca aranżacjach oraz discopolowy zespół Bobi. Ich koncerty przyciągnęły na lipuski stadion tłumy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.