Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości - wpadł w Łubianie

czwartek, 26 lipca 2018 r., 09:53
fot. archiwum/KPP Kościerzyna

Kościerscy kryminalni zatrzymali kolejną osobę poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości. Tym samym 38-letni mieszkaniec gminy Kościerzyna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Jak informuje asp. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, w środę około godziny 11. w Łubianie policjanci zatrzymali poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości 38-letniego mieszkańca gminy Kościerzyna. Mężczyzna trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie śledczym.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.