Liniewo. Skradziono koparko-ładowarkę

czwartek, 26 lipca 2018 r., 09:43
fot. nadesłane

W nocy z wtorku na środę z jednej z posesji w Liniewie skradziono koparko-ładowarkę. Czynności mające na celu ujęcie sprawcy prowadzi kościerska policja, natomiast właściciel maszyny oferuje nagrodę pieniężną dla osoby, która wskaże informacje pomocne w odzyskaniu sprzętu.

W nocy z 24 na 25 lipca w miejscowości Liniewo, z prywatnego gospodarstwa, skradziono koparko-ładowarkę marki JCB 3CX. Z informacji posiadanych przez właściciela sprzętu wynika, że ostatnio maszynę widziano jak poruszano się nią w kierunku Nowej Karczmy.

- W nocy z wtorku na środę około godziny 1.20 otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że jednej z posesji w Liniewie skradziono koparko-ładowarkę. funkcjonariusze pojechali na miejsce, przesłuchali świadków, zabezpieczyli ślady oraz przejrzeli monitoring. Trwają czynności zmierzające do ujęcia sprawcy kradzieży - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Tymczasem właściciel koparko-ładowarki wyznaczył nagrodę pieniężną dla osoby, która wskaże informacje, które pomaga w ustaleniu sprawcy kradzieży i odzyskaniu sprzętu.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt pod numerem telefonu 503-124-194 bądź z policją.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.