Kościerzyna. 24-latek odpowie za kradzież mercedesa

środa, 25 lipca 2018 r., 09:29
fot. archiwum

Na początku lipca kościerscy funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o kradzieży samochodu. Pojazd odzyskali dwa dni później. We wtorek z kolei zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec Kościerzyny.

Jak informuje asp. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, w piątek, 6 lipca funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o kradzieży mercedesa z terenu miasta. W toku podjętych działań dwa dni później odzyskano skradziony pojazd.

Kary nie uniknie też sprawca zdarzenia. We wtorek, 24 lipca kościerscy policjanci zatrzymali podejrzanego o kradzież samochodu. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec miasta Kościerzyna.

Dodajmy, że to nie jedyny skradziony pojazd odzyskany przez policjantów. Funkcjonariusze Posterunku Policji w Liniewie odzyskali motorower, który został utracony 18 lipca.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.