Inwestycje pod klucz - od wykopu po wykończenie. Marbud z Sulęczyna zachęca do współpracy

poniedziałek, 6 sierpnia 2018 r., 09:12
fot. nadesłane

Ci, którzy inwestują wiedzą, że o dobrego wykonawcę coraz trudniej. Współpraca z firmą, która najpierw wykona wykop, wyrówna teren, a później postawi i wykończy dom, czy halę, to duży atut przy mocno obciążonym rynku wykonawców. Marbud z Sulęczyna, to firma z dużym doświadczeniem, zatrudniająca wykwalifikowanych pracowników. Swoim klientom oferuje szeroki wachlarz usług remontowo - budowlanych. Od wykopów i niwelacji terenu rozpoczynając.

Budowa zawsze zaczyna się od prac ziemnych

Każda nowo rozpoczynająca się budowa związana jest z wykonaniem mniejszych lub większych prac ziemnych. Wykopy, nasypy, rozbiórki, czy niwelacje terenów, to prace wykonywane z wykorzystaniem koparko - ładowarki. Aby wszystko poszło zgodnie z planem, ważne jest doświadczenie ekipy je wykonującej. Dla firmy MARBUD naturalnym jest, że przed przystąpieniem do wykonywania robót ziemnych należy dokładnie zapoznać się z mapką, z całym zagospodarowaniem przestrzeni, mapkami wysokościowymi i innymi dotyczącymi danego terenu - tak, aby prace nie przysporzyły dodatkowych problemów.

Od domu jednorodzinnego po wielkogabarytowe hale

Firma MARBUD z Sulęczyna poza wykopami i innymi robotami związanymi z pracą koparko - ładowarki, swoim klientom oferuje szeroki zakres usług remontowo - budowlanych. Ich specjalność to stawianie domów, hal murowanych, a także elewacje. Wykonują usługi związane z ocieplaniem budynków, izolacją (budynków, dachów, ścian), stawianiem murów oporowych, czy układaniem kostki brukowej, również na dużych powierzchniach (parkingach, ścieżkach rowerowych). MARBUD wykonuje ogrodzenia i wykańcza wnętrza. Cekolowanie, malowanie, stawianie ścianek działowych, kafelkowanie - zarówno w mieszkaniach, jak i dużych powierzchniach biurowych. Kompleksowa usługa dotyczy budów na terenie Kaszub i Trójmiasta.

Masz problem z niestabilnym terenem? To również praca dla MARBUD

Mury oporowe - to konstrukcje, które niwelują tzw. parcie gruntu. Ich zadaniem jest podtrzymywanie zazwyczaj wysokiego nasypu ziemnego, często silnie obciążonego. Różnice w poziomach terenu wymagają prac zbrojeniowych, zatem zabezpieczenie osuwającego się terenu to spore wyzwanie, wymagające doświadczenia i wiedzy.

Jedna firma - wiele możliwości

Firma MARBUD świadczy usługi koparko - ładowarką, wykopy, nasypy, rozbiórki, niwelacje terenów, prace remontowo - budowlane: stawianie domów, hal murowanych, ocieplenia, izolacje budynków, układanie kostki, mury oporowe, ogrodzenia, wykończenia wnętrz.

Kontakt

MARBUD Marcin Ratajczak
ul. Wiosenna 4,
83-320 Sulęczyno
tel. 696-472-902
marcir86@wp.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.