Wieczór disco polo przyciągnął na kościerski Rynek tłumy

sobota, 21 lipca 2018 r., 00:10
fot. AL

Piątkowy wieczór w Kościerzynie upłynął w rytmie disco polo, w związku z tym kościerski Rynek wypełnił się fanami muzyki tanecznej, którzy bawili się wraz z zespołem Zajefajni czy Marcusem P. Na finał natomiast na scenie pojawił się After Party.

Kościerski Dom Kultury co weekend zaprasza mieszkańców, jak i turystów na kościerski Rynek, gdzie odbywają się muzyczne wieczory. W piątkowy wieczór zgotował zaś nie lada niespodziankę dla fanów muzyki disco polo.

Rynek wypełnił się po brzegi publicznością, która tańczyła i śpiewała wraz z gwiazdami disco polo Zajefajni, Marcusem P. oraz zespołem After Party. Opinie bawiących się mieszkańców, jak i turystów były jednoznaczne - zabawa była wyśmienita.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.