Stara Kiszewa. Nie chciał uderzyć w ciężarówkę, potrącił 13-latkę

piątek, 20 lipca 2018 r., 15:41
fot. archiwum

W piątkowe popołudnie służby interweniowały w Starej Kiszewie, gdzie kierujący peugeotem potrącił idącą poboczem 13-latkę. Dziewczynka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala w Gdańsku śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło przed godziną 13. na trasie Stara Kiszewa - Wilcze Błota.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 28-letni kierujący peugeotem, chcąc uniknąć zderzenia z samochodem ciężarowym, zjechał na pobocze, gdzie potrącił 13-letnią dziewczynkę -informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, dziewczynka została przetransportowana do szpitala w Gdańsku śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wciąż są przedmiotem ustaleń śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.