Niedamowo. Przewrócił się na motorowerze - 38-latek walczy o życie

piątek, 20 lipca 2018 r., 09:06
fot. archiwum

Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańsku przetransportowano 38-latka, który w czwartek późnym wieczorem przewrócił się na motorowerze. Mężczyzna walczy o życie.

W czwartek około godziny 22.40 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na drodze gruntowej relacji Niedamowo-Sobącz.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący motorowerem 38-letni mieszkaniec gminy Kościerzyna jadąc drogą gminną, stracił panowanie nad jednośladem, wskutek czego wywrócił się - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańsku. Pobrano od niego krew do badań celem ustalenia jego stanu trzeźwości.

Szczegółowe okoliczności wypadku wciąż są przedmiotem ustaleń śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.