Zderzenie quada z zaprzęgiem konnym

poniedziałek, 16 lipca 2018 r., 09:19
fot. archiwum

Kierujący quadem 35-latek trafił do szpitala po tym, jak zderzył się z zaprzęgiem konnym. O ile jadący quadem był trzeźwy, to woźnica wydmuchał około 1,5 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło w sobotę na trasie Głodowo - Junkrowy, na drodze gruntowej.

- Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący quadem 35-letni mężczyzna podczas wykonywania manewru wymijania zderzył się z zaprzęgiem konnym, którym kierował 63-letni mieszkaniec gminy Skarszewy. Wskutek zdarzenia do szpitala trafił 35-letni kierujący quadem - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, kierujący quadem był trzeźwy. Woźnica z kolei wydmuchał około 1,5 promila alkoholu.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.