Koncert Ani Wyszkoni na finał Dni Kościerzyny

sobota, 14 lipca 2018 r., 23:07
fot. AL

Potężna dawka muzyki czekała na uczestników tegorocznych obchodów Dni Kościerzyny. Na stadionie miejskim dla wyjątkowo licznie zgromadzonej publiczności wystąpili między innymi Zenon Martyniuk i Future Folk. Zwieńczeniem świętowania dni miasta było show Ani Wyszkoni.

Za nami tegoroczne obchody Dni Kościerzyny. Tradycyjnie święto miasta upłynęło pod znakiem koncertów. W tym roku tłumy, które pojawiły się na stadionie, mogły posłuchać najpierw lokalnych wokalnych talentów, by nieco później zaśpiewać wspólnie z legendą disco polo Zenkiem Martyniukiem i grupą Akcent. Licznie zebrana publiczność wraz ze swoim idolem zaśpiewała niesłabnący na popularności hit ostatnich lat "Przez twe oczy zielone", jak również piosenki z najnowszej płyty zespołu.

Po występie gwiazdy disco polo nadszedł czas na elektroniczną muzykę taneczną z gatunku dubstep z wpływami folku góralskiego w wykonaniu grupy Future Folk. Stanisław Karpiel-Bułecka, Szymon Chyc-Magdzin oraz Matt Kowalsky bez wątpienia podkręcili i tak już gorącą atmosferę na kościerskim stadionie.

Na finał na scenie pojawiła się Ania Wyszkoni, która zaprezentowała wyjątkowe show.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.