Pałubin. Motorowerem w volkswagena - ranny 15-latek

piątek, 13 lipca 2018 r., 10:34
fot. AL

W czwartek służby ratunkowe interweniowały w Pałubinie (gm. Stara Kiszewa), gdzie nastolatek jadąc motorowerem zderzył się z volkswagenem. Rannego 15-latka przetransportowano do szpitala w Gdańsku.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że 15-latek poruszając się motorowerem z wyjaśnianych obecnie przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym volkswagenem. Chłopiec z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Gdańsku - podaje sierż. Mateusz Czucha, p.o. rzecznika Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Jak dodaje, nastolatek nie posiadał uprawnień do kierowania motorowerem.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.