Był poszukiwany listami gończymi. Wpadł w ręce kościerskich policjantów

piątek, 13 lipca 2018 r., 10:29
fot. archiwum

Był poszukiwany przez różne sądy aż kilkoma listami gończymi, w tym za to, że nie powrócił z przepustki do aresztu. Mowa o 53-letnim mężczyźnie, którego w czwartek zatrzymali kościerscy policjanci.

Jak informuje sierż. Mateusz Czucha, p.o. rzecznika prasowego kościerskiej policji, funkcjonariusze pozyskali informację o tym, że na terenie powiatu kościerskiego może przebywać osoba poszukiwana. Policjanci pojechali w ustalone miejsce, gdzie zastali 53-letniego mężczyznę.

Okazało się, że za 53-latkiem wydanych jest aż kilka listów gończych. Poszukiwany jest za kilka przestępstw, w tym za to, że nie powrócił z przepustki do aresztu.

Mężczyzna został doprowadzony do Komendy Powiatowej Policji w Kościerzyny, skąd zostanie przetransportowany do aresztu śledczego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.