Skradziony samochód porzucony w lesie

piątek, 13 lipca 2018 r., 10:23
fot. archiwum

Skradziony przed kilkoma dniami w Kościerzynie pojazd powrócił do właściciela. Samochód został bowiem porzucony w lesie nieopodal miejscowości Rotembark.

W czwartek kościerscy policjanci otrzymali informację o tym, że na terenie leśnym nieopodal miejscowości Rotembark (gm. Kościerzyna) znajduje się porzucony pojazd.

- We wskazane miejsce udali się funkcjonariusze, którzy po sprawdzeniu pojazdu w policyjnych systemach ustalili, że samochód kilka dni wcześniej został skradziony z terenu miasta Kościerzyna. Na miejsce przeprowadzono czynności przez technika kryminalistyki, po czym pojazd został zwrócony właścicielowi - informuje sierż. Mateusz Czucha z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.