Bałachy. Ciężarowe Volvo przewróciło się na poboczu

środa, 11 lipca 2018 r., 18:26
fot. AL

Kierujący volvo trafił do szpitala po tym, jak chcąc uniknąć zderzenia z innym pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie kierowany przez niego samochód ciężarowy przewrócił się na bok. Do zdarzenia doszło na trasie Korne-Dziemiany.

Zgłoszenie o zdarzeniu na drodze wojewódzkiej w miejscowości Bałachy służby otrzymały w środę przed godziną 16. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo jadąc od Kornego w kierunku Dziemian chcąc uniknąć najechania na tył poprzedzającego go pojazdu, gwałtownie zahamował, wskutek czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie ciężarówka wywróciła się na bok.

W wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowano kierującego volvo mężczyznę.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Lipusz, JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.