Technologie używane w spodniach do biegania marki NIKE

środa, 11 lipca 2018 r., 12:10
fot. nadesłane

Nike oferuje swoim klientom pełen przekrój strojów sportowych, dostosowanych do uprawiania różnych dyscyplin. Podstawowym elementem ubioru sportowca są spodnie. Łatwo znaleźć taki model, który będzie spełniał nasze potrzeby treningowe z pomocą Nike Pant Studio. Wszystkie spodnie treningowe Nike są wykonane w technologii, która gwarantuje szybkie odprowadzanie wilgoci na zewnątrz oraz swobodę ruchów i idealne dopasowanie.

Spodnie do biegania

W ofercie marki Nike znajdziemy spodnie dla biegaczy, z wygodnym systemem kieszeni, które pomieszczą m.in. smartfon. Są zapinane na zamek, dlatego nie ma niebezpieczeństwa, że coś z nich wypadnie. Ponadto kieszenie są wyposażone od wewnątrz w nieprzemakalną warstwę, która chroni wszystko, co się w nich znajduje przed wilgocią.

Spodnie do biegania Nike są indywidualnie dopasowane, nie krępują ruchów, a przy tym mają elementy odblaskowe z logo Swoosh, co pozwala na pewność i bezpieczeństwo biegu od zmierzchu do świtu.

Sprawdź ofertę: buty do piłki nożnej

Sprawdź ofertę: legginsy sportowe

W kategorii spodnie do biegania Nike można wyróżnić:

Model Epic Lux - przeznaczony do ćwiczeń na szybkość; rozciągają się w różnych kierunkach, mają siateczkę w pasie zapewniającą wentylację, kieszenie zapinane na zamek, szeroki pas z regulacją i strefy wentylacji zapewniające ochłodę.
Model Epic Run - spodnie do długich biegów, rozciągliwe, dopasowane, zapewniające swobodę ruchów, z systemem bezpiecznego przechowywania telefonu, siateczką w pasie poprawiającą przewiewność oraz z szerokim pasem z regulacją.
Model Sprinter - spodnie do szybkich biegów, rozciągliwe, z szerokim pasem z regulacją odpowiadającą za idealne dopasowanie i siateczką w pasie zapewniającą przewiewność oraz z miejscem na bezpieczne przechowywanie telefonu.
Model Zonal Strength - zapewniają stabilność mięśni i pełną swobodę ruchów, są elastyczne, z szerokim pasem dopasowującym spodnie do ciała i z licznymi kieszeniami, które pozwalają na intuicyjne przechowywanie przedmiotów osobistych.
Model Essential - rozciągliwe spodnie, z siateczką w pasie poprawiającą przewiewność i z szerokim pasem zapewniającym doskonałe dopasowanie, mają również siateczkę w pasie poprawiającą wentylację i liczne kieszenie.
Legginsy speed - rozciągliwe, dopasowujące się do ciała spodnie z wąskim pasem i z komfortowym systemem przechowywania, wykonane z gładkiego i lekkiego materiału, polecane osobom uprawiającym biegi podczas niesprzyjającej pogody, długie biegi lub inne aktywności.
Spodnie i legginsy Nike Shield - legginsy idealnie dopasowane do ciała, ze strefowym wodoodpornym wykończeniem chroniącym przed opadami atmosferycznymi oraz spodnie o luźnym kroju, zapewniające swobodę ruchu, z zamkami na wysokości kostek ułatwiającymi zakładanie i zdejmowanie; legginsy i spodnie wykonane są z materiału Nike Shield, dostosowanego do niekorzystnych warunków atmosferycznych - deszczu i wiatru.
Spodnie i legginsy Nike Therma - materiał Nike Therma kontroluje ciepłotę ciała, jest szczotkowany w części tylnej, przez co zapewnia uczucie miękkości; legginsy zapewniają idealne dopasowanie, a spodnie z tej samej serii mają luźny krój i elastyczne zakończenie nogawek.
Spodnie Nike Swift - o luźnym kroju zwężającym się ku dołowi, zapewniają swobodę ruchów, lekkie i elastyczne, z licznymi kieszeniami - wygodne i funkcjonalne.

Oryginalne produkty Nike znajdziesz w salonach sieci adrenaline.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.